Розмаїття культур у ТДМУ

Кожна держава, суспільство характеризуються своєю культурою. Це певний результат еволюції, що виявляє своєрідність середовища, в якому людина прийнятна і зрозуміла. Культура є одним з найважливіших факторів, що сприяють формуванню соціокультурного світу молодого покоління, визначаючи його морально-духовні особливості, і що дозволяє особистості реалізовуватися в сучасному світі. Через культуру забезпечуються всі духовні надбання людства і їх втілення.

Щороку до нашого університету чисельно прибувають на навчання представники різних країн, кожен з яких несе свою культуру, мову, традиції.

З метою кращого ознайомлення українських студентів з національним розмаїттям нашого ВНЗ студенти І курсу з Польщі, Гани та Нігерії під керівництвом викладача кафедри іноземних мов Марії Кічули 13 листопада 2017 року підготували цікаве дійство, представивши автентичні особливості свого народу.

Польські студенти (31 група) презентували національні страви, запропонували інформацію про історію своєї країни, вчили глядачів цікавих польських висловів, виконали (гр. 30) пісню «Legiony».

Цікаво й неординарно представили культурні особливості своєї країни студенти з Гани – національний одяг, танець, державні атрибути: прапор, герб, гімн «ANTHEM».

Кульмінацією свята стала пісня-сюрприз для українських глядачів у виконанні нігерійського студента Чібуіке Чізобе (гр.31) «Все буде добре». Студенти з Нігерії закцентували свою розповідь на мовному розмаїтті: проговорювали з глядачами українські фрази на кількох діалектах, запропонували аналоги українських прислів’їв та приказок.

Присутні мали змогу зануритися в чарівну атмосферу різних країн, обмінятися культурним досвідом, більш тонко відчути людей, з якими навчаються разом, провести вечір не лише цікаво, але й красиво, корисно та натхненно.

Загалом дійство проходило під гаслом дружності і єдності у нашій величній ALMA MATER.

Інформацію подала кафедра іноземних мов.